تجریش پلازا

مجموعه‌ای با موضوعات فرهنگی، علمی، ادبی، سرگرمی

تهران گردی

راهنمای جامع و معرفی جاذبه‌های گردشگری تهران و شمیرانات

ژورنال‌ و دانشنامه

انشنامه‌ها و مجله‌های آنلاین با موضوعات گوناگون

جعبه ابزار آنلاین

مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی آنلاین با موضوعات گوناگون

اصناف و مشاغل

جستجوی مشاغل و کسب‌وکارهای ایران در اصناف گوناگون

تماس با ما

ارتباط با بخش پشتیبانی و ارسال درخواست، پیشنهاد یا انتقاد

منابع

منابع تصاویر و مطالبی که به صورت بازنشر جهت ارتقای سطح دانش و اطلاعات عمومی بصورت رایگان قرار داده شده اند

قوانین

مجموعه ضوابط و قوانین استفاده کاربران و مخاطبان محترم

گالری و نگارخانه آ

« گالری آ» در دوم مهرماه 1395 با ایمان به این منظر متولد شد. ایمان به جادوی تاثیرگذار و متحول کننده­‌ی هنر. ایمان به نقش بی­ بدیل هنر در ایجاد شعور و آگاهی و بی شک تحول حیات جامعه. «گالری آ» امیدوار است که بتواند به حد توان، سهم و نقشی در، آمیختن دوباره­ی زندگی ایرانیان با هنر ایفا نماید. جایی در میان فاصله­‌های جامعه و هنرمند بایستد و اندک اندک فاصله­‌ها را هر چقدر که می­ تواند کم کند. «گالری آ» امیدوار است که بتواند تماشای هنر و تلاش برای به دست آوردن قدرت درک هنری را به خواستی وسیع‌تر بدل کند. به همین منظور فعالیتی چند وجهی را در دستور کار خود قرار داده است.

با دو گالری مستقل و مجزا، فضای قابل­ توجهی برای ارائه­‌ی حرف ه­ای و مناسب آثار هنری در مدیوم­‌های گوناگون در اختیار دارد. با یک ایوان به مساحت شصت متر مربع فضای متفاوتی برای اجرای پرفورمنس و ورک شاپ­‌های مختلف، فراهم کرده­ است. با یک سالن سینما از ظرفیت­‌های تاثیرگذار فیلم و روایت­‌های داستانی و مستند در ایجاد هر چه بیشتر قدرت درک هنری و شناخت هنرمندان نامی ایران و جهان بهره می­ برد. با یک کافه­‌ی دنج، محل بسیار مناسبی برای رونمایی از فعالیت­های فرهنگی­ و­ هنری، سخنرانی­‌ها و گردهمایی­‌های فرهنگی و هنری ایجاد کرده­ است.

«گالری آ» با بهره­ گیری از نظرات هنرمندان و اساتید هنر، همواره در تلاش است تا برای دستیابی به هدف غایی خود، راه­‌های تازه‌ای بیاید. «گالری آ» به خوبی می­ داند این آرزو که در سر دارد بی حمایت و همکاری هنرمندان و دیگر فعالان عرصه­‌ی فرهنگ و هنر این مرز و بوم به دست نخواهد آمد. بدین­ سبب از همکاری­‌ها و هم­فکری همه­‌ی آن‌ها که اهل آگاهی و دانش­ اند با آغوش باز استقبال می­ کند.

◉ آدرس: تهران/ خیابان کریم خان زند/ خیابان عضدی(آبان جنوبی)/ کوچه ارشد/ پلاک 7
◉ تلفن: 02188919547

.
مشاهده منابع مطالب

error: Alert: Content selection is disabled!!