تجریش پلازا

مجموعه‌ای با موضوعات فرهنگی، علمی، ادبی، سرگرمی

تهران گردی

راهنمای جامع و معرفی جاذبه‌های گردشگری تهران و شمیرانات

ژورنال‌ و دانشنامه

انشنامه‌ها و مجله‌های آنلاین با موضوعات گوناگون

جعبه ابزار آنلاین

مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی آنلاین با موضوعات گوناگون

اصناف و مشاغل

جستجوی مشاغل و کسب‌وکارهای ایران در اصناف گوناگون

تماس با ما

ارتباط با بخش پشتیبانی و ارسال درخواست، پیشنهاد یا انتقاد

منابع

منابع تصاویر و مطالبی که به صورت بازنشر جهت ارتقای سطح دانش و اطلاعات عمومی بصورت رایگان قرار داده شده اند

قوانین

مجموعه ضوابط و قوانین استفاده کاربران و مخاطبان محترم

مجموعه فرهنگی و ورزشی انقلاب

باشگاه انقلاب در سال 1337 شمسی، با 130 هکتار مساحت تحت عنوان کلوپ شاهنشاهی شروع به فعالیت کرد. استفاده از این کلوپ درآن زمان برای همگان آزاد نبود. کلوپ شاهنشاهی شامل پیست اسب سواری، چند زمین تنیس و زمین گلف بود.

امروزه کلوپ شاهنشاهی تغییر نام داده و با نام باشگاه انقلاب بین مردم شناخته می شود، باشگاه انقلاب مجموعه ای فرهنگی ورزشی با مساحتی نزدیک به 100 هکتار است و فعالیت های گسترده ای در زمینه ورزش دارد.

مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب با زمین های ورزشی بسکتبال، تنیس، فوتبال، گلف، مینی گلف، والیبال، سالن های ورزشی اسکواش، بدنسازی، بدمینتون، بولنینگ، بیلیارد، پینت بال، پینگ پنگ، تیر اندازی، ژیمناستیک و صخره نوردی در خدمت عموم مردم است.

اگر علاقه مند به پیاده روی هستید، نباید جاده تندرسی مجموعه انقلاب را از دست بدهید، پیاده روی در میان درختان در هم تنیده و عبور از این تونل سبز 2500 متری، با آب نما ها و نهر های 2 طرف جاده سلامت حتما لذت بخش خواهد بود، قرار گرفتن این باشگاه در شمال شهر و آب و هوای مطبوع و قرار گرفتن جاده سلامت در جوار زمین های گلف حتما به لذت بردن از این فضا و پیاده روی کمک می کند.

علاوه بر تمام این باشگاه ها و زمین های ورزشی، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب استخر ویژه بانوان، استخر کودکان، استخر چهار فصل آقایان، سالن اسپا، ماساژ و سونا نیز دارد. تمام این امکانات رفاهی باشگاه انقلاب را به گزینه ای فوق العاده برای آخر هفته ها تبدیل کرده است.

اما مهم ترین ویژگی مثبت این مجموعه فراهم کردن فضای ورزشی و تفریحی برای تمام اعضای خانواده است. این مجموعه شامل فضاهای ورزشی ویژه خانم ها، آقایان، کودکان و از همه مهم تر سالن ورزشی خانوادگی نیز است.

نکته: برای استفاده از امکانات این مجموعه می توانید عضویت یک ساله باشگاه را داشته باشید و یا در هر بار مراجعه به عنوان مهمان یکی از اعضای مجموعه بلیط تهیه نمایید.

نکته: در روز های چهارشنبه تا جمعه امکان خرید بلیط مهمان وجود ندارد.

◉ آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

error: Alert: Content selection is disabled!!