تجریش پلازا

مجموعه‌ای با موضوعات فرهنگی، علمی، ادبی، سرگرمی

تهران گردی

راهنمای جامع و معرفی جاذبه‌های گردشگری تهران و شمیرانات

ژورنال‌ و دانشنامه

انشنامه‌ها و مجله‌های آنلاین با موضوعات گوناگون

جعبه ابزار آنلاین

مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی آنلاین با موضوعات گوناگون

اصناف و مشاغل

جستجوی مشاغل و کسب‌وکارهای ایران در اصناف گوناگون

تماس با ما

ارتباط با بخش پشتیبانی و ارسال درخواست، پیشنهاد یا انتقاد

منابع

منابع تصاویر و مطالبی که به صورت بازنشر جهت ارتقای سطح دانش و اطلاعات عمومی بصورت رایگان قرار داده شده اند

قوانین

مجموعه ضوابط و قوانین استفاده کاربران و مخاطبان محترم

موزه خودروهای تاریخی ایران

امروزه هر فردی با خودرو یا همان اتومبیل آشنایی دارد و صنعت خودروسازی از صنعت‌های مهم و پررونق دنیا به شمار می‌آید. شرکت‌های خودروسازی در جهان به‌منظور ساخت خودروهای به‌روز و باکیفیت با یکدیگر در رقابت تنگاتنگی دارند. در ایران نیز بازار خودرو در میان رقیبان و علاقه‌مندان به خودرو و خودروسازی همواره در جریان بوده است. به همین منظور مجموعه‌ای از خاص‌ترین خودروهای قدیمی شرکت‌ها و برندهای درجه یک و لوکس صنعت خودروسازی جهان که تا قبل از انقلاب ۱۳۵۷ در ایران وجود داشتند در موزه خودروهای تاریخی ایران گرد هم آمده‌اند.

مسیر دسترسی

مترو: برای رسیدن به موزه خودروهای تاریخی با مترو باید در ایستگاه صادقیه پیاده شوید و خط پنج مترو را سوار شوید سپس در ایستگاه چیتگر از مترو پیاده شوید. در نهایت با سوار شدن به اتوبوس‌های شهرک دانشگاه در ایستگاه سپه و روبه‌روی درب موزه پیاده شوید.

اتوبوس: اگر می‌خواهید با استفاده از اتوبوس به موزه بروید با استفاده از اتوبوس‌های BRT یا اتوبوس‌های دیگر خود را به میدان آزادی برسانید و در پایانه آزادی با سوار شدن به اتوبوس‌های شهرک دانشگاه یا شهرک شهرداری در ایستگاه فروشگاه سپه پیاده شوید.

خودرو شخصی: با استفاده از خودرو شخصی به‌راحتی می‌توانید وارد کمربندی آزادگان شوید و در ادامه بعد از دیدن تابلو خروجی جاده مخصوص کرج وارد آن شوید و در نهایت در کیلومتر ۱۱ این جاده تابلو موزه خودروهای تاریخی را مشاهده خواهید کرد. با دنبال کردن آن به خیابان ۲۵ و موزه خودروهای تاریخی خواهید رسید.

تاکسی: استفاده از تاکسی یکی دیگر از راه‌های رسیدن به این موزه است که باید در پایانه آزادی تاکسی‌های شهر قدس یا اندیشه را سوار شوید و در نهایت در کیلومتر ۱۱ کنار گذر بزرگراه شهید لشگری، نبش کوچه ۲۵ پیاده شوید.

◉ آدرس: تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص کرج، خیابان ۲۵، جنب بانک توسعه و تعاون

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
کجارو | https://www.kojaro.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

error: Alert: Content selection is disabled!!