تجریش پلازا

مجموعه‌ای با موضوعات فرهنگی، علمی، ادبی، سرگرمی

تهران گردی

راهنمای جامع و معرفی جاذبه‌های گردشگری تهران و شمیرانات

ژورنال‌ و دانشنامه

انشنامه‌ها و مجله‌های آنلاین با موضوعات گوناگون

جعبه ابزار آنلاین

مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی آنلاین با موضوعات گوناگون

اصناف و مشاغل

جستجوی مشاغل و کسب‌وکارهای ایران در اصناف گوناگون

تماس با ما

ارتباط با بخش پشتیبانی و ارسال درخواست، پیشنهاد یا انتقاد

منابع

منابع تصاویر و مطالبی که به صورت بازنشر جهت ارتقای سطح دانش و اطلاعات عمومی بصورت رایگان قرار داده شده اند

قوانین

مجموعه ضوابط و قوانین استفاده کاربران و مخاطبان محترم

پاساژ لاله

مرکز خرید لاله تهران یکی از پاساژهای خوب این شهر است. این مجموعه کوچک و دوست‌داشتنی، محیطی مناسب برای خرید، تفریح و سرگرمی خانواده‌ها ایجاد کرده است.

می‌توان گفت پاساژ لاله تقریبا قدیمی است؛ ولی این موضوع باعث نمی‌شود رفت و آمد به این پاساژ کم شود. بر عکس با گذشت زمان، افراد بیشتری با آن آشنا می‌شوند. تزئینات مرکز خرید لاله و برنامه‌های متنوعی که برای عید نوروز و روزهای تعطیل دارد، این مجموعه را جذاب کرده است.

سعی کنید حتما از این پاساژ و مغازه‌های آن دیدن کنید. مطمئنا خرید موفق و راضی‌کننده‌ای خواهید داشت. نزدیک بودن به پارک لاله نیز باعث شده است خانواده‌ها از این مجموعه با رضایت بیشتری خرید کنند. روبه‌روی پاساژ هم زمین بازی برای کودکان وجود دارد.

پاساژ لاله تنها یک طبقه دارد. اما در همین طبقه انواع و اقسم اجناس دیده می‌شود. 100 مغازه مختلف در این مرکز خرید وجود دارد که اقلام مورد نیاز خانواده را ارائه می‌دهند. انواع محصولات مانند خوراک، پوشاک، طلا و جواهر، ساعت، وسایل تزئینی، ظروف نقره، لوازم خانگی، کالای لوکس، لوازم قنادی، لباس کودک، اسباب‌بازی‌، لوازم آرایشی، عطر و ادکلن و … در این مجموعه پیدا می‌شود.

چطور به مرکز خرید لاله برویم؟
برای رفتن به پاساژ لاله می‌توان از ماشین شخصی، مترو و اتوبوس استفاده کرد. نزدیکترین مترو به مرکز خرید لاله تهران، مترو میدان جهاد است. اگر قصد دارید از مترو استفاده کنید، باید خط 6 مترو را سوار شوید و در ایستگاه میدان جهاد پیاده شوید.

اگر با ماشین شخصی به این مجموعه می‌روید، 2 راه دارید. یا از سمت شرق خیابان فاطمی یا از سمت غرب آن وارد شوید. اگر از سمت شرق وارد شدید، بعد از هتل لاله و خیابان حجاب، پاساژ را می‌بینید. اگر از غرب وارد شدید، بعد از فروشگاه سپه دور بزنید و وارد پارکینگ شوید.

اگر از افسریه به پاساژ لاله می‌روید، ابتدا به میدان انقلاب بروید. سپس تاکسی‌های خطی کارگر-فاطمی را سوار شوید. پیاده که شدید، باید تا پاساژ کمی پیاده‌روی کنید. همچنین می‌توانید اتوبوس‌هایی که به میدان انقلاب می‌روند را سوار شوید و مسیر قبل را طی کنید.

در کنار فروشگاه سپه در خیابان فاطمی نیز یک ایستگاه اتوبوس قرار دارد. اگر از مکان‌های دیگر به پاساژ می‌روید، سوار خط 6 مترو شوید و در مترو میدان جهاد پیاده شوید. از این ایستگاه تا پاساژ کمی پیاده‌روی در پیش دارید. از خیابان ولیعصر تا پاساژ لاله نزدیک به نیم ساعت پیاده‌روی است. همچنین می‌توانید در خیابان وصال سوار تاکسی شوید و در تقاطع فاطمی پیاده شوید.

◉ آدرس: تهران، خیابان فاطمی، روبروی پارک لاله، مرکز خرید لاله

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

error: Alert: Content selection is disabled!!