تجریش پلازا

مجموعه‌ای با موضوعات فرهنگی، علمی، ادبی، سرگرمی

تهران گردی

راهنمای جامع و معرفی جاذبه‌های گردشگری تهران و شمیرانات

ژورنال‌ و دانشنامه

انشنامه‌ها و مجله‌های آنلاین با موضوعات گوناگون

جعبه ابزار آنلاین

مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی آنلاین با موضوعات گوناگون

اصناف و مشاغل

جستجوی مشاغل و کسب‌وکارهای ایران در اصناف گوناگون

تماس با ما

ارتباط با بخش پشتیبانی و ارسال درخواست، پیشنهاد یا انتقاد

منابع

منابع تصاویر و مطالبی که به صورت بازنشر جهت ارتقای سطح دانش و اطلاعات عمومی بصورت رایگان قرار داده شده اند

قوانین

مجموعه ضوابط و قوانین استفاده کاربران و مخاطبان محترم

آوا سنتر

مجتمع تجاری آوا سنتر یکی از مراکز خرید خاص و لوکس پایتخت به شمار می‌آید که با بهره‌گیری از معماری مدرن و چشم‌نواز خود،‌ توجه‌های بسیاری را به خود جلب می‌کند و به‌عنوان یکی از جاهای دیدنی تهران،‌ مراجعان بسیاری دارد. نمای این ساختمان با ترکیبی از شیشه و فلز ساخته شده است و معماری آن در مسابقه بین‌المللی معمار خاورمیانه در سال ۲۰۱۸ میلادی، عنوان ساختمان تجاری سال را از آن خود کرد.

آوا سنتر در واقع یک مرکز خرید ۱۶ طبقه در منطقه اقدسیه تهران است که به‌صورت تخصصی به طلا و جواهر اختصاص گرفته است؛ اما سایر اصناف نیز چون پوشاک و آرایشی و بهداشتی در آن اشتغال دارند. پرداختن به جنبه‌های فرهنگی،‌ هنری و تفریحی چون برگزاری نمایشگاه‌ها و گالری‌های هنری و وجود خدماتی چون کارواش، خشک‌شویی، خیاطی، کفاشی و آرایشگاه نیز از جمله امکانات این مجتمع تجاری محسوب می‌شود.

رستوران،‌ فودکورت و سوپر مارکت بخش‌های دیگر این مجموعه چند کاربره را تشکیل می‌دهند که همواره مورد توجه و استقبال افراد مختلف جامعه قرار می‌گیرد. آوا سنتر همچنین دارای یک پارکینگ طبقاتی بزرگ است و نیاز مراجعان را از بابت جای پارک، کاملا تامین می‌کند.

مسیر دسترسی به مجتمع تجاری آوا سنتر

چنانچه از خودروی شخصی استفاده می‌کنید،‌ به‌راحتی و بدون محدودیت ترافیکی می‌توانید به آوا سنتر بروید. این مرکز با دارا بودن یک پارکینگ طبقاتی بزرگ،‌ خیال مراجعان را از بابت جای پارک نیز راحت کرده است. ورودی این پارکینگ در خیابان فیروزبخش (سمت شرق مجتمع) قرار دارد.

اگر می‌خواهید با اتوبوس خود را به آوا سنتر برسانید، باید سوار اتوبوس‌های خط ۲۲۰ (تجریش به ازگل) و خط ۳۸۷ (میدان قدس به رسالت) شده و در ایستگاه اقدسیه از اتوبوس پیاده شوید. این ایستگاه کمی جلوتر از مرکز خرید آوا سنتر واقع شده است.

متاسفانه اطراف این مرکز خرید هیچ ایستگاه مترویی وجود ندارد. بنابراین چنانچه مترو را برای رفت و آمد انتخاب کنید،‌ ایستگاه تجریش یا میدان نو بنیاد، نزدیک‌ترین ایستگاه‌های مترو به مجتمع آوا سنتر خواهند بود. بعد از خارج شدن از مترو، می‌توانید با استفاده از خطوط تاکسیرانی مقابل ایستگاه‌ها، به‌راحتی خود را به آوا سنتر برسانید.

◉ آدرس: تهران، اقدسيه، خيابان موحد دانش، نبش خيابان فيروزبخش، مجتمع تجاری آوا سنتر

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

error: Alert: Content selection is disabled!!