تجریش پلازا

مجموعه‌ای با موضوعات فرهنگی، علمی، ادبی، سرگرمی

تهران گردی

راهنمای جامع و معرفی جاذبه‌های گردشگری تهران و شمیرانات

ژورنال‌ و دانشنامه

انشنامه‌ها و مجله‌های آنلاین با موضوعات گوناگون

جعبه ابزار آنلاین

مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی آنلاین با موضوعات گوناگون

اصناف و مشاغل

جستجوی مشاغل و کسب‌وکارهای ایران در اصناف گوناگون

تماس با ما

ارتباط با بخش پشتیبانی و ارسال درخواست، پیشنهاد یا انتقاد

منابع

منابع تصاویر و مطالبی که به صورت بازنشر جهت ارتقای سطح دانش و اطلاعات عمومی بصورت رایگان قرار داده شده اند

قوانین

مجموعه ضوابط و قوانین استفاده کاربران و مخاطبان محترم

اطلس مال

اطلس مال تهران یکی از جدیدترین و مدرن‌ترین مراکز خرید تهران به شمار می‌آید که در منطقه یک و مجاورت پارک نیاوران قرار دارد. این مجتمع تجاری اداری تفریحی، با مالکیت شرکت باغ فردوس ایرانیان و توسط گروه شرکت‌های ایرانیان اطلس، با هدف رونق اقتصاد منطقه، ایجاد بیش از دو هزار فرصت شغلی مستقیم،‌ رفع نیازهای فوری مردم و کاهش سفرهای درون شهری طراحی و اجرا شده است. گذران ساعاتی از اوقات فراغت یا تجربه یک خرید رویایی در فضایی سبز و سرشار از طراوت و برگرفته از محیط پیرامون این مرکز، از دیگر ویژگی‌های این پروژه شاخص کلان‌شهر تهران محسوب می‌شود.

مرکز اداری تجاری اطلس مال تهران، در زمینی با مساحت ۱۱ هزار و ۳۱۵ متر مربع و زیربنای تقریبی ۱۴۰ هزار متر مربع،‌ (معادل یک‌دهم ایران مال) بنا شده است. ۶ هزار متر مربع از فضای این مجتمع تجاری، به فروشگاه بزرگی اختصاص یافته که به‌عنوان مقصد شماره یک خرده‌فروشی منطقه از آن یاد می‌شود.

بنای شیشه‌ای و بزرگ اطلس مال نیاوران در ۱۹ طبقه احداث شده که از این میان، هشت طبقه با ۲۲۰ واحد به بخش اداری، چهار طبقه با ۳۳۰ واحد مختص بخش تجاری و یک طبقه را نیز فود کورت تشکیل می‌دهد. ۶ طبقه را نیز به پارکینگ اختصاص داده‌اند که با ظرفیت تقریی ۱۴۰۰ خودرو، تردد آسانی را برای بازدیدکنندگان و مشتریان مجموعه فراهم آورد.

راه‌های دسترسی به اطلس مال بسیار ساده بوده و فقط باید خود را به پارک نیاوران برسانید. برای این منظور نیز، از کلیه وسایل حمل و نقل شخصی و عمومی می‌توان استفاده کرد.

دسترسی به اطلس مال با خودو شخصی: از چهار شاه‌راه اصلی پایتخت یعنی بزرگراه شهید بابایی، بزرگراه صدر، بزرگراه امام علی و بزرگراه شهید صیاد شیرازی می‌توان به اطلس مال رفت.

دسترسی به اطلس مال با اتوبوس: اگر از اتوبوس استفاده می‌کنید،‌ نزدیک‌ترین گزینه به این مرکز خرید، ایستگاه اتوبوس سه ‌راه اقدسیه است.

دسترسی به اطلس مال با مترو: در ایستگاه مترو نوبنیاد از قطار پیاده شده و با تاکسی و صرف تنها چند دقیقه، خود را به اطلس مال نیاوران برسانید.

◉ آدرس: تهران، خیابان پاسداران، ضلع جنوبی پارک نیاوران

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

error: Alert: Content selection is disabled!!