تجریش پلازا

مجموعه‌ای با موضوعات فرهنگی، علمی، ادبی، سرگرمی

تهران گردی

راهنمای جامع و معرفی جاذبه‌های گردشگری تهران و شمیرانات

ژورنال‌ و دانشنامه

انشنامه‌ها و مجله‌های آنلاین با موضوعات گوناگون

جعبه ابزار آنلاین

مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی آنلاین با موضوعات گوناگون

اصناف و مشاغل

جستجوی مشاغل و کسب‌وکارهای ایران در اصناف گوناگون

تماس با ما

ارتباط با بخش پشتیبانی و ارسال درخواست، پیشنهاد یا انتقاد

منابع

منابع تصاویر و مطالبی که به صورت بازنشر جهت ارتقای سطح دانش و اطلاعات عمومی بصورت رایگان قرار داده شده اند

قوانین

مجموعه ضوابط و قوانین استفاده کاربران و مخاطبان محترم

مرکز خرید روشا

روشا بیشتر یک دپارتمان استور است تا یک پاساژ با مغازه های مختلف. در این مرکز خرید 7 دپارتمان وجود دارد و هر دپارتمان بخشی است مربوط به یک کالا و اختصاص به همان کالا دارد، بنابراین شما می توانید برندهای مختلف و انواع مختلف کالا مورد نظرتان را در اینجا ببینید و مقایسه کامل و خوبی از کالا های موجود به عمل بیاورید و انتخاب مطمئن تری داشته باشید. در این سبک فروشگاه دیگر شما نگران ورود و خروج چند باره به یک مغازه نیستید و با خیال راحت می توانید از خریدتان لذت ببرید.

روشا در سال 1394 توسط کار آفرینان ایرانی تاسیس شد و در آن فروشگاه های خرده فروشی با مدیریت یک پارچه به ارائه کالا ها می پردازند. روشا 17 طبقه دارد، 10 طبقه آن پارکینگ است و این هر گونه نگرانی در مورد جا پارک را بر طرف می کند.

دپارتمان های مرکز خرید روشا:
ابتدا به معرفی دپارتمان ها و سپس به معرفی طبقات این مرکز خرید می پردازیم.
7 دپارتمان روشا شامل دپارتمان پوشاک و لوازم ورزشی در طبقه 2، دپارتمان لباس بچه گانه در طبقه 1، دپارتمان لباس مردانه درطبقه 1، دپارتمان ساعت و زیور آلات درطبقهGF، دپارتمان کیف و کفش واقع درطبقه GF، دپارتمان لوازم آرایش،عطر و ادکلن در طبقه GF و در نهایت دپارتمان لباس زنانه در طبقه G.

کاربری های طبقات مجتمع روشا:
اما بیایید ببینیم در طبقات مختلف روشا چه خبر است. طبقات -2 تا -6‌ همگی پارکینگ هستند. طبقه -1 : سوپرمارکتی بزرگ برای خرید های روز مره و1 فودکورد با کافه ها و رستوران های مختلف دارد. طبقه زیر هم کف شامل ‌انواع زیورآلات ،عطر ها، ‌لوازم آرایش، ‌کیف و کفش می شود و اگر بخواهید از تستر ها استفاده کنید این طبقه با برند های مطرحی مانند ایوروشه، گوچی، شنل و غیره انتخاب خوبی برای شما است. طبقه هم کف اختصاص به پوشاک خانم ها دارد. طبقه 1 شامل دپارتمان پوشاک بچه گانه، دپارتمان پوشاک مردانه و سرویس بهداشتی است. طبقه 2 در این طبقه پوشاک و لوازم ورزشی، تجهیزات سفر و کمپ و کوه نوردی را می توانید پیدا بکنید. کافه ویونا نیز در این طبقه شعبه دارد. طبقه 3 الی 7 هنوز افتتاح نشده اند اما طبقه 8 مرکز ورزشی خوبی به نام R8 در این طبقه قرا دارد. طبقه 9 نیز 2 رستوران خوب راه ابریشم و تهران-بیروت را در خود جای داده است و طبقه 10 محل قرارگیری باغ رستوران روشا است. این رستوران بر بام این مرکز خرید طراحی شده و منظره ای فوق العاده از تهران را زیر پای شما به جود آورده است.

◉ آدرس: تهران، نیاوران، تقاطع خیابان عمار و فرمانیه، دپارتمان استور روشا

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

error: Alert: Content selection is disabled!!