تجریش پلازا

مجموعه‌ای با موضوعات فرهنگی، علمی، ادبی، سرگرمی

تهران گردی

راهنمای جامع و معرفی جاذبه‌های گردشگری تهران و شمیرانات

ژورنال‌ و دانشنامه

انشنامه‌ها و مجله‌های آنلاین با موضوعات گوناگون

جعبه ابزار آنلاین

مجموعه‌ای از ابزارهای کاربردی آنلاین با موضوعات گوناگون

اصناف و مشاغل

جستجوی مشاغل و کسب‌وکارهای ایران در اصناف گوناگون

تماس با ما

ارتباط با بخش پشتیبانی و ارسال درخواست، پیشنهاد یا انتقاد

منابع

منابع تصاویر و مطالبی که به صورت بازنشر جهت ارتقای سطح دانش و اطلاعات عمومی بصورت رایگان قرار داده شده اند

قوانین

مجموعه ضوابط و قوانین استفاده کاربران و مخاطبان محترم

خانه ترمه ایران (مرکز فروش ترمه)

خانه ترمه ایران مرکز فروش انواع ترمه یزدی شامل ترمه رضایی، ترمه سالاری و بالاخص ترمه هاشمی یزد به صورت پارچه و صنایع دستی ساخته شده از ترمه می باشد. در این مرکز خرید انواع رومیزیهای ساده شامل انواع رومیزی (رومیزی مربع، سرویس کامل 5 تکه، رانر ناهارخوری، رومیزی سه تیکه پذیرایی و رومیزی گرد) و انواع رومیزی های سرمه دوزی شده شامل (رومیزی مربع، رانر ناهار خوری و سه تکه پذیرایی) انواع بالشت، کوسن و روتختی، سجاده، جعبه های قرآن، قرآن های سرمه دوزی شده، کیف و کیسه، کراوات، تابلو ترمه، سرویس عروس ترمه، پته کرمان، دکوراسیون سنتی ترمه و قلمکاری های اصفهان به مشتریان ارائه می گردد. مشتریان می توانند محصولات مورد نیاز خود را از طریق وبسایت خانه ترمه ایران سفارش دهند.

دسترسی به خانه ترمه ایران
به دلیل قرار گیری بازار کفاش ها در خیابان پانزده خرداد و محدودیت های ترافیکی و شلوغی بازار بهترین گزینه برای رفتن به خانه ترمه ایران استفاده از مترو است.
مترو: با استفاده از خط یک مترو در ایستگاه 15 خرداد از قطار پیاده شوید. بعد از چند دقیقه پیاده روی کوتاه به سمت سبزه میدان به بازار کفاش ها می رسید. فروشگاه مرکزی خانه ترمه ایران در پلاک 221 در بازار کفاش ها قرار گرفته است. همچنین می توانید به تیمچه مهدیه در بازار کفاش ها رفته و از نمایشگاه دائمی خانه ترمه ایران دیدن فرمایید.
تاکسی: از تاکسی های میدان آزادی- چهارراه گلوبندک هم می توانید در پانزده خرداد یا سبزه میدان پیاده شوید که هر دو به بازار کفاش ها خیلی نزدیکند. فروشگاه مرکزی خانه ترمه ایران در پلاک 221 در بازار کفاش ها قرار گرفته است همچنین می توانید به تیمچه مهدیه در بازار کفاش ها رفته و از نمایشگاه دائمی خانه ترمه ایران دیدن فرمایید.

◉ آدرس: تهران، خیابان پانزده خرداد، بازار کفاش ها، تیمچه مهدیه

.
منابع:
گوگل مپ | https://www.google.com/maps
ویکی پدیا فارسی | https://fa.wikipedia.org
توریستگاه | https://www.touristgah.com
سیری در ایران | https://seeiran.ir

error: Alert: Content selection is disabled!!